O mnie

Jestem adwokatem z powołania. 100% zaangażowania to moje minimum.

Ukończyłam studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 2013 roku uzyskałam uprawnienia adwokackie, w tym samym roku ukończyłam także studia doktoranckie na WPiA UŚ w Katowicach z zakresu prawa gospodarczego.

Od ponad 15 lat praktykuję jako prawnik, początkowo w kancelariach prawnych na terenie Katowic w trakcie odbywania studiów prawniczych, a następnie aplikacji adwokackiej, a od 2013 roku w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej.

Posiadane doświadczenie pozwala mi na zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej na etapie przedprocesowym jak i w ramach postepowań sądowych.

Cenię sobie współpracę z Klientem opartą o najwyższe standardy wykonywania zawodu, czyli wzajemnego zaufania i rzetelności zawodowej w prowadzeniu powierzonych spraw.

W praktyce zawodowej zawsze staram się przedstawiać Klientom wszelkie możliwe ryzyka co następnie przekłada się na świadomość prawną Klienta, zrozumienie i ocenę od strony prawnej własnej sprawy a wzajemna współpraca pozwala na minimalizowanie możliwych zagrożeń.

Zapraszam do współpracy.

Adwokat Katarzyna Olczyk Katowice